Yayınlar

Çerve için Podcast’in dördüncü bülteni çıktı! Bu ay, her hafta alanında uzman farklı araştırmacılar ve aktivistlerle görüştük. Dr. Kristen Biehl ve Dr.Özlem Aslan ile Türkiye’de çevre hareketinin toplumsal cinsiyet konusundaki duruşunu konuştuk. Barış Can Sever, iklim göçü hakkında önemli bilgiler paylaştı. Selver Sezen Kutup, veganlık ve iklim krizi arasında önemli bağlar kurdu. Tunahan Gözlügöl, ekoloji hareketi ve gençlik hareketlerinin kesişiminden bahsetti. Son olarak Dr. İrem Soysal Al, gıda güvenliği ve gıda eğemenliğini dinlecilerimize anlattı.


Çevre için Podcast’in üçüncü bülteni karşınızda! Bu ay iklim değişikliği ve sivil toplum ilişkisini konuştuk. Ayrıca Yuva Derneği Kurucu Direktörü Erdem Vardar ile de bir röportaj yaptık. Detayları bültende bulabilirsiniz.


Çevre için Podcast’in ikinci bülteni çıktı! Gıda güvenliğini ele aldığımız bölümlerin yanından, Dr. Şiir Kılkış ve Prof. Fikret Adaman yaptığımız röportajların detayları 2. sayıda!


Çevre için Podcast’in ilk bülteni çıktı! İlk 5 bölümde neler konuştuğumuzu merak edenler, bületi detaylı bir şekilde inceleyebilir!


İklim ve iklim değişikliği ile ilgilenen öğrenciler için Birleşik Krallık’taki yüksek lisansların ve doktoraların bir listesini çıkardık!

IYACEP projesi British Council tarafından desteklenmektedir. Bu websitesinin içeriği British Council’in resmi fikirlerini yansıtmamaktadır. Burada belirtilen bilgilerin ve görüşlerin sorumluluğu tamamen Proje Koordinatörleri’ne aittir.

Bize info@iyacep.com adresinden ulaşabilirsiniz.

%d bloggers like this: